Pomoc drogowa Cieszyn

MOBILNY SERWIS OPON CIESZYN

Mobilna WULKANIZACJA CIESZYN

Mobilny serwis wulkanizacyjny Cieszyn- zawsze na czas i profesjonalnie wykonana naprawa z pełnym bezpieczeństwem na drodze!

Mobilna wulkanizacja Cieszyn obsługuje zarówno pojazdy ciężarowe i dostawcze, jak  i osobowe, w tym maszyny rolnicze. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodne oraz sprawne działanie ruchomego serwisu opon. Zmiana koła Cieszyn nie sprawia nam najmniejszego problemu. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i osprzętu motoryzacyjnego. Dysponujemy w pełni wyposażonym serwisem w szeroki repertuar, np. kluczy pasujących do różnych średnic śrub montażowych kół samochodowych.

CO ODRÓŻNIA WYMIANĘ OPON CIESZYN NA TLE KONKURENCJI?

Wykonywa przez naszych mobilnych serwisantów, jakimi są zatrudniani wykwalifikowani wulkanizatorzy, dzięki nim naprawa przebiega dość sprawnie oraz rzetelnie, a co najważniejsze oferowana jest za niewygórowaną cenę, Mobilna wulkanizacja 24h Cieszyn to sprawdzony serwis na terenie całego Śląska. Do dyspozycji przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, również w okresie świątecznym, czy choćby w Nowy Rok. W celu zagwarantowania Państwu pełnej wygody i 100-procentowego bezpieczeństwa na drodze pracujemy na pełnych obrotach przez całe 365 dni w roku kalendarzowym.
 
Z JAKICH JESZCZE POWODÓW WARTO POSTAWIĆ NA ZMIANA OPON cIESZYN ?
Mobilny serwis opon Cieszyn gwarantuje Państwu najwyższą jakość przeprowadzanych prac serwisowych głównie związanych z wymianą samochodowego ogumienia, ale i nie tylko. W naszym przestronnym firmowym portfolio zajmujemy się także:

Odpalanie auta Cieszyn – skuteczna pomoc drogowa także w zimową porę, po rozładowaniu się akumulatora do zera lub jego awarii na skutek wycieku  elektrolitu, podczas wymiany świec zapłonowych, czy montażu nowych bezpieczników samochodowych i wielu innych typowych usterek techn., które mogą mieć miejsce w pojeździe, w codziennej jego eksploatacji.  Od niedawna nasza firma  świadczy niedrogi transport maszyn Cieszyn na terenie całego śląska i Polski.


 
wymiana koła Cieszyn
mobilny serwis opon Cieszyn
WYMIANA KOŁA CIESZYN - USŁUGI DODATKOWE ZAWSZE DOSTĘPNE NA CZAS
W pakiet naszych kompleksowych usług wchodzą uzupełniające czynności serwisowe, są nimi:
 
 •  wymiana oleju silnikowego, jego uzupełnienie oraz dowożenie na miejsce brakującego paliwa.
 •  wymiana hamulców na fabrycznie nowe
 •  serwis samochodowego ogumienia- dotyczy szczególnie niestandardowych rozmiarów modeli opon zimowych/ letnich
 • wymiana uszkodzonych akumulatorów i ich podładowanie 
 • naprawa i prostowanie skrzywionych felg albo ich zamiana na nowe
 • naprawa/ łatanie dziurowego wydechy lub jego całkowita wymiana na nowy, w tym wymiana filtra cząstek stałych DPF
 • wyważanie i sprawdzanie geometrii osiowej kół
 • napełnianie i konserwacja klimatyzacji

   

  Przed przybyciem na umówione miejsce, we wstępnej rozmowie telefonicznej prosimy o podanie rozmiaru, typu kół oraz marki i modelu samochodu. Przekazane przez Państwa informacje są dla nas niezwykle istotne. Pomogą nam one szybciej skompletować odpowiedni zestaw opon, które następnie zabierzemy z naszego lokalnego składu magazynowego.

Mobilny serwis wulkanizacyjny Cieszyn- zawsze na czas i profesjonalnie wykonana naprawĘ z pełnym bezpieczeństwem na drodze!

Zadzwoń teraz

Strona internetowa pomocdrogowacieszyn.pl do wynajęcia.

Zainteresowanych wynajęciem strony internetowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego 735 - 547 - 413